realme będzie u wszystkich operatorów. Marka podbija Polskę

Producent telefonów i akcesoriów elektronicznych realme przekonuje do siebie Polaków stosunkiem jakości do ceny. Oferuje produkty, które nie kosztują fortuny, a jednocześnie w wielu przypadkach mają o wiele atrakcyjniejsze parametry od konkurencji.

Już wkrótce realme stanie się jeszcze bardziej znana i rozpoznawana, a wszystko za sprawą pojawienia się ich telefonów w ofercie wszystkich największych operatorów w Polsce. Rzecznik prasowy Orange potwierdził, że urządzenia tej marki trafią do ich salonów jeszcze w 2021 roku.

realme u wszystkich największych operatorów w Polsce

realme pojawiło się na polskim rynku stosunkowo niedawno, ale szybko wywołało spore zamieszanie. Chiński producent łączy niskie ceny ze stosunkowo wysokimi parametrami oraz oryginalnymi projektami, które wyróżniają się na tle konkurencji. Osoby znudzone zwykłymi smartfonami lub stroniące od kosztujących fortunę iPhone’ów czy Samsungów znalazły alternatywę.

Teraz skorzystanie z telefonów realme będzie jeszcze łatwiejsze, bo trafią do wszystkich największych operatorów. Spodziewać się więc można, że – podobnie jak np. Oppo czy Xiaomi – będą promowane jako tańsza alternatywa dla największych marek.

Jak wynika z zapowiedzi firmy, Orange przyjmie realme pod swój dach. W ofercie „Pomarańczowych” znaleźć się ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych telefonów z Chin – GT Master Edition. Niewykluczone, że z czasem przerodzić się to może w większą współpracę, np. zakładającą promocję również innych produktów, takich jak m.in. słuchawki.

Połączenie dobrych parametrów i niskiej ceny

Wspomniany wcześniej GT Master Edition to jeden z najlepszych przykładów obrazujących strategię marki realme. Ten telefon przełamał wszystkie schematy królujące wśród najnowszych smartfonów – ma oryginalny wygląd, atrakcyjne parametry, a do tego nie kosztuje dwóch średnich krajowych.

To argumenty, które mogą mu zjednać wielu fanów. Jego najbardziej charakterystyczna wersja to realme GT Master Edition Voyager Grey. Plecki zdobi „walizkowy” wzór, który zaprojektował japoński projektant Naoto Fukasawa. Jakby tego było mało, stworzony został z wegańskiej skóry, która przyjemnie leży w dłoni i nie zbiera odcisków palców, dzięki czemu urządzenie zawsze prezentuje się nieskazitelnie.

Chińska marka wypuściła na rynek też szereg smartfonów dostosowanych do potrzeb osób, które nie chcą wydać więcej niż 1000 zł na nowe urządzenie. Zacząć tu można od realme narzo 30A kosztującego zaledwie 449, a skończyć na zbierającym dobre recenzje realme 8 wartym 899 zł. Nie są to produkty flagowe, które mogą rywalizować z telefonami za grube tysiące, jednak ich nabywcy nie muszą się obawiać przepłacania i nieracjonalnego wydawania pieniędzy „za markę”.

realme – telefony, zegarki i o wiele więcej

W sklepie realme znaleźć można też szereg innych urządzeń elektronicznych. Na fanów nowych rozwiązań czekają m.in. bezprzewodowe słuchawki, zegarki monitorujące treningi i funkcje życiowe, czy wyposażenie smart domu.

Każda z tych kategorii ma co najmniej kilka pozycji, dostosowanych do klientów o różnej zasobności portfela. Wszystkie chwalą się racjonalnym stosunkiem jakości do ceny, umożliwiając korzystanie z nowości techniki osobom, którym nie zależy na znanych znaczkach i logotypach, a zaoszczędzone pieniądze wolą wydać na coś innego.

Jeżeli szukasz produktów realme, polecamy sprawdzonego oficjalnego Polskiego dystrybutora: realmeshop.pl

Forum-Firm.pl

Redakcja serwisu Forum-Firm.pl. Piszemy dla Was o biznesie!

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Portal powstał z myślą o ludziach prowadzących własny biznes, którzy szukają przydatnych informacji w internecie, a my im podpowiadamy jak prowadzić własną firmę.