Opakowanie kartonowe też się liczy!

W dobie ogromnej rywalizacji rynkowej opakowanie staje się jednym z elementów, dzięki któremu można się odróżnić od konkurencji. Dlatego zawsze warto sięgać po estetyczne i sprawdzone rozwiązania w tym zakresie, takie, jakie oferuje producent opakowań tekturowych, firma Viki Family z Warszawy.

Estetyczne i bezpieczne

Z wielu badań konsumenckich wynika, że wiele osób sięgnęło po ten, a nie inny produkt właśnie ze względu na atrakcyjne opakowanie. Liczy się nie tylko opakowanie pojedynczego produktu, ale także opakowanie zbiorcze. Te, choć nie musi być już tak estetyczne i wyjątkowe, to musi byś solidne. Transport dla kartonów to prawdziwy poligon doświadczalny. Czasem opakowania muszą wytrzymać długą podróż w trudnych warunkach. Temu wyzwaniu mogą sprostać tylko kartony najwyższej jakości. Viki Family w tym zakresie prowadzi dość restrykcyjną politykę. Już w roku 2001 firma wprowadziła System Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN – ISO 9001:2008 oraz otrzymała certyfikat FSC. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem daje gwarancję, że produkowane pudełka kartonowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Opakowania kartonowe

Karton to dzisiaj jeden z podstawowych materiałów, z jakich produkuje się pudełka magazynowe i wysyłkowe. W ofercie Viky Family znajdziemy opakowania kartonowe w każdym rozmiarze i fasonie z tektury falistej 3 warstwowej z fali E,B,C i 5 – warstwowej z fali BC, BE. Klientom ceniącym sobie zarówno jakość, jak i estetykę zapewniamy 4 kolorowe nadruki felxograficzne oraz opakowanie kaszerowane z nadrukiem offsetowym. Firma wykonuje pudełka klapowe według indywidualnych zamówień klientów. W ofercie znajdziemy nie tylko małe pudełeczka, ale także wielkogabarytowe pudła. Dzięki doborowi odpowiedniej tektury oraz wykorzystaniu najnowszych technologii w zakresie produkcji, naszym kontrahentom możemy zaoferować opakowania kartonowe najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Parametry faktury zawsze są dobierane do indywidualnych potrzeb klienta, tak, aby zawsze zapewniały transportowanym i magazynowanym towarom absolutną ochronę, nie tylko przed zniszczeniem.

Kartonowe pudełka wysyłkowe

Jednym z największych odbiorców opakowań kartonowych w firmie Viky Family jest sektor e-commerce. Zakupy w Internecie stają się popularniejsze z roku na rok. Zapewne po wprowadzeniu ustawy o zakazie handlu w niedzielę, jeszcze zyskają na atrakcyjności. Klienci cenią sobie niskie ceny w sieci, jednak czasem rezygnują ze sfinalizowania trensakcji ze strachu przed zniszczeniem towaru w transporcie. Sklepy zdają sobie z tego sprawę, dlatego coraz większą wagę przykładają do opakowań. E-CO BOX pudełka wysyłkowe to linia produktów przeznaczona dla sklepów internetowych. Opakowania posiadają pasek klejowy z wiecznie żywym klejem oraz tasiemkę zrywającą. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązań jest nie tylko estetyczne, ale także skraca maksymalnie czas pakowania. A wiadomo nie od dziś, że czas to pieniądz. Ten pomysł docenią także klienci, dzięki czemu będą mogli szybko i bezpiecznie rozpakować zakupy bez konieczności użycia noża czy innego narzędzia.

Forum-Firm.pl

Redakcja serwisu Forum-Firm.pl. Piszemy dla Was o biznesie!

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Portal powstał z myślą o ludziach prowadzących własny biznes, którzy szukają przydatnych informacji w internecie, a my im podpowiadamy jak prowadzić własną firmę.