Skuteczne promowanie marki - parasole reklamowe

Chcąc skutecznie promować swoją markę, wzbudzać zainteresowanie i przyciągać potencjalnych klientów, warto być dobrze widocznym.  Stąd właśnie,  duże zainteresowanie artykułami reklamowymi do tzw. reklamy zewnętrznej, stosowanej również podczas różnego rodzaju imprez czy wydarzeń

Mogą być to flagi reklamowe, dmuchańce z logo (ta forma reklamy znakomicie przykuwa uwagę) czy też słusznych rozmiarów, funkcjonalne parasole z nadrukiem. W niniejszym artykule przyjrzymy się parasolom właśnie. Co sprawia, że są wspaniałym nośnikiem reklamy?

Duże rozmiary = duża powierzchnia reklamowa

Parasole plażowe lub ogrodowe mogą się pochwalić sporymi gabarytami. W zależności od wybranego modelu ich czasza może mieć od 2(parasole plażowe) do nawet 4 metrów średnicy, dzięki czemu zyskujemy dużą powierzchnię do zamieszczenia reklamy, która będzie dobrze widoczna nawet z dużych odległości. Dostępne są również parasole kwadratowe.

Można tam zamieścić logo, hasło marki - cokolwiek, co będzie promowało firmę i budowało świadomość marki w świadomości ludzi, nawet jeżeli chodzi o osoby postronne.

Parasole z nadrukiem pełnią nie tylko funkcję reklamy, ale są też po prostu praktyczne. Stanowią znakomitą ochronę przed promieniami słonecznymi, jak również przed deszczem, zarówno dla przedstawicieli marki (jeżeli parasol jest elementem stoiska firmowego na jakimś evencie) i/lub potencjalnych klientów.

Co ważne, producenci doskonale zdają sobie sprawę, że funkcjonalność takich produktów to sprawa istotna, dlatego nie należy się przejmować wagą takich parasoli czy stopniem skomplikowania obsługi. Są one możliwie jak najlżejsze (gigant o średnicy 4 metrów, wraz z opakowaniem waży ok. 20 kg), a rozłożenie go trwa zaledwie ok. minuty.

Parasole z nadrukiem są idealne do stworzenia stoiska firmy

Firmę warto promować w trakcie różnego rodzaju wydarzeń - nie tylko branżowych! Mogą być to koncerty, imprezy sportowe czy inne. To doskonała okazja, aby pokazać się większej ilość ludzi, a ciekawie zaplanowane stoisko zdecydowanie będzie w tym sprzymierzeńcem!

Duży parasol z logo, nie tylko będzie znakomicie widoczny z daleka i z każdej strony, ale też wytyczy obszar stoiska, lub będzie niezbędną składową tzw. strefy relaksu.  Aby stworzyć stoisko z prawdziwego zdarzenia, warto zestawić go z innymi akcesoriami z logo firmy - mogą być to flagi reklamowe, intrygujące dmuchańce czy obrandowane siedziska lub leżaki, zachęcające do odpoczynku.

Profesjonalnie przygotowane stoisko z pewnością zwróci na siebie uwagę i sprawi, ze część osób postanowi sprawdzić co to za marka i czym się zajmuje.

Jakość przede wszystkim

Wszelkie akcesoria reklamowe powinny się godnie prezentować (wszakże bezpośrednio reprezentują daną markę), dlatego decydując się na parasole z nadrukiem, koniecznie należy zwrócić uwagę na jakość samego parasola, jak i nadruku na jego czaszy. Powinien on być odporny na warunki atmosferyczne, a zamieszczona na czaszy parasola treść reklamowa, musi być wyrazista, czytelna i jak najbardziej odporna na blaknięcie.

 

 

Forum-Firm.pl

Redakcja serwisu Forum-Firm.pl. Piszemy dla Was o biznesie!

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Portal powstał z myślą o ludziach prowadzących własny biznes, którzy szukają przydatnych informacji w internecie, a my im podpowiadamy jak prowadzić własną firmę.