Jak w 2019 zarobić na Bitcoinie?

Pierwsze co przychodzi do głowy, to kupić bitcoiny. A co dalej z nimi zrobić? Można na tym duży zyskać, ale i dużo stracić. Trzymać w portfelu, czy grać nimi na giełdzie? A może jest inny sposób?

Jeśli jednak nie chcemy ryzykować bo po prostu się na tym nie znamy, jednak chcemy mieć udział w rewolucji kryptowalut która się ostatnie rodzi możemy pomyśleć o zarabianiu w innym miejscu - jaki dystrybutor w serwisie oferującym bitcoin za gotówkę. Nie wiąże się to z żadnym ryzykiem - zostajemy dystrybutorem voucherów, które nasz klient może wymienić na kryptowalutę. Czego do tego potrzebujemy? W zasadzie dwóch rzeczy - zarejestrowanej działalności gospodarczej i smartfona. Po prostej rejestracji otrzymujemy do podpisania umowę - jest prosta i czytelna, to duży plus. Podpisujemy ją zdalnie - nie trzeba niczego drukować ani odsyłać pocztą - wystarczy kliknąć w odpowiedni link w mailu, nie potrzebujemy żadnego podpisu elektronicznego ani certyfikatu. Po chwili otrzymamy link do aktywacji naszego konta i ustalenia hasła. I to już od strony formalnej wszystko. Pozostaje nam ściągnąć aplikację na nasz telefon (Android lub iPhone) i czekać na pierwszych klientów, lub ich samodzielnie zdobyć. Nasz adres możemy bezpłatnie umieścić na mapie dystrybutorów - gdzie każdy chętny do zakupu bitcoin za gotówkę może nas wyszukać. Sam przebieg transakcji jest banalnie prosty - logujemy się do aplikacji, pobieramy od klienta gotówkę za jaką chce otrzymać voucher na zakup kryptowaluty, wpisujemy jego e-mail lub numer telefonu i to wszystko! Nasz klient na stronie www serwisu BitBay Cash samodzielnie wymieni otrzymany kod vouchera na kryptowalutę, a my otrzymamy z tego tytułu (wydania vouchera) ustalony procent. Na koniec miesiąca wystawiamy rachunek lub fakturę i nasza prowizja ląduje na rachunku. Jeśli mamy już rozwinięty biznes lub się nam spodobał - możemy do naszej aplikacji dokupić drukarkę, która umożliwia wydruk voucherów lub terminal pos, który zastąpi nam telefon i drukarkę. System oferuje również możliwość budowy własnej sieci dystrybutorów - możemy w nim zakładać konta dla swoich pracowników lub poddystrybutorów.

Forum-Firm.pl

Redakcja serwisu Forum-Firm.pl. Piszemy dla Was o biznesie!

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Portal powstał z myślą o ludziach prowadzących własny biznes, którzy szukają przydatnych informacji w internecie, a my im podpowiadamy jak prowadzić własną firmę.