Jak podróżować szybko, tanio i komfortowo?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Dla wielu z nas to ostatni moment, by zaplanować urlopowe wojaże, zarówno małe, jak i te duże. Czy zorganizować wyprawę na własną rękę, czy wyjechać z touroperatorem? Nocować w hotelu czy na campingu? To tylko niektóre z pytań, jakie zadajemy sobie przed wyjazdem na wczasy. Kolejną kwestią do rozważenia jest środek transportu. Czy lecieć samolotem, czy też jechać autem? A może wynajętym autokarem? To ostatnie rozwiązanie, choć zwykle wiąże się ze sporymi oszczędnościami, budzi w nas obawy o komfort podróży. Czy słusznie?

Komfort

Nowoczesny bus niewiele ma wspólnego ze starym, rozklekotanym gimbusem, który pamiętamy z czasów szkolnych. Dzisiejszy autokar to przede wszystkim komfort i wygoda. Pojazdy krakowskiej firmy M-bus Kraków – wynajem busów obowiązkowo wyposażone są bezpłatny dostęp do internetu z prędkością LTE (korzystając z sieci wi-fi) oraz w ładowarki USB, umieszczone na półce nad głową. Dzięki temu, w każdym momencie podróży pasażerowie mogą nie tylko przeglądać sieć, ale także naładować swój telefon. Dodatkowo, komfortową podróż umożliwiają udogodnienia: uchylane fotele z pasami bezpieczeństwa, klimatyzacja, a nawet… odtwarzacz DVD! To wszystko sprawia, że nawet wyprawa w odległe miejsce może być przyjemna i urozmaicona. Któż bowiem nie chciałby podróżować w z ulubioną muzyką lub filmem w tle, jednocześnie mając dostęp do portali społecznościowych i najświeższych informacji? Jedno jest pewne: w komfortowym, nowoczesnym busie nuda nam nie grozi!

Sprawdzeni kierowcy

Niezależnie od tego, gdzie się wybieramy, chcemy, aby nasz kierowca prowadził auto spokojnie i bezpiecznie. Właśnie dlatego M-bus.com.pl - przewóz osób Kraków tak duże znaczenie przywiązuje do doboru fachowców – na decyzję o ich zatrudnieniu wpływają techniki prowadzenia pojazdu, kultura jazdy i kultura osobista. Firma stawia na doświadczonych kierowców, którzy dołożą wszelkich starań, by obsługa przewozowa świadczona była na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu, kierowcy są nie tylko profesjonalni, ale także życzliwi i pomocni – pomogą zapakować bagaż, znaleźć odpowiednie miejsce i bezpiecznie wysiąść z pojazdu. Co istotne, znają język angielski, co może mieć szczególne znaczenie, gdy organizujemy transport dla turystów z zagranicy.

Flota

Flota, jaką do dyspozycji klientów oddaje M-Bus.com.pl, pozwala na dobranie idealnego rozwiązana do potrzeb klientów. Firma oferuje przewóz zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych, a z jej usług możemy skorzystać zarówno w Polsce, jak i za granicą. Krakowianie i urządzający przyjęcie weselne w pobliżu Krakowa, wynajmą busa, który zawiezie gości na miejsce weselnego przyjęcia. Klienci, planujący spotkania biznesowe lub wyjazdy turystyczne, mogą skorzystać z mikrobusu lub wynająć autokar. To oczywiście nie wszystko – firma wynajmuje busy grupom zorganizowanym, szkołom i uczelniom wyższym etc. Co więcej, zawozi pracowników firm na imprezy firmowe, spotkania biznesowe, kolacje i inne. Według podanych informacji, w autokarze znajduje się 49 lub 53 miejsca siedzące (nie licząc pilota i kierowcy), w busie zaś 20, 21, 27 i 28 miejsc. Mikrobus zmieści zaledwie 8 osób, a van 5 lub 7.

Forum-Firm.pl

Redakcja serwisu Forum-Firm.pl. Piszemy dla Was o biznesie!

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Portal powstał z myślą o ludziach prowadzących własny biznes, którzy szukają przydatnych informacji w internecie, a my im podpowiadamy jak prowadzić własną firmę.